הפקת אירוע

הפקת אירוע

למה בעצם לשכור שירותי הפקת אירועים?

זוגות רבים זוכרים את תכנון החתונה שלהם כתקופה מלחיצה, קשה, מרובה בוויכוחים ובתסכולים. ההתרגשות הרבה לקראת היום הגדול יכולה לעבוד נגדכם בכמה חזיתות: היא עלולה להפוך אתכם חסרי סבלנות אחד כלפי השנייה וכלפי כל בני המשפחה, היא יכולה לגרום לניצול שלכם על ידי בעלי מקצוע שילהיבו ויבלבלו אתכם בכדי למכור לכם שירותים שונים במחירים מופקעים או כאלה שאינכם צריכים בכלל, בנוסף ההתרגשות הגדולה ביחד עם הלחץ הרב, עלולה לפגוע בבריאותכם ולהשאיר אתכם תשושים ועייפים בערב האירוע.

אז איך מתכננים את הכול בלי לצאת מהכלים? איך מקבלים את המחירים הטובים ביותר בשוק? שוכרים שירותי מפיק אירועים!

נכון, שיש הסתייגויות רבות לשכירת מפיק אירועים בטענה שזה רק יוסיף להוצאות הגבוהות של החתונה. אז זהו, שההיפך הוא הנכון – מפיק אירועים אמנם יעלה לכם כסף אך עבודתו תחסוך לכם כסף רב בשל הניסיון הרב, הידע המקצועי וההיכרות המעמיקה עם בעלי המקצוע ועלויות השירותים המוצעים. אך מפיק האירועים לא יחסוך לכם רק כסף, הוא יחסוך לכם גם כאב ראש, לחץ ועצבים מיותרים.

אספנו עבורכם את הסיבות המרכזיות לשכירת שירותי מפיק אירועים:

1. לחץ ומתח – כאמור, תכנון האירוע גורם ללחץ רב בקרב כל השותפים לתכנון. מפיק אירועים ייקח את כל הלחץ על עצמו שכן הוא ידאג להיות הגורם המקשר בינכם לבין כל שאר הספקים ונותני השירות. לא תצטרכו להתמודד עם כל הבלגאן אלא מול אדם אחד שידאג לכל נושא ובקשה. בנוסף, המפיק יהיה נוכח ביום האירוע וידאג שהכול יעבור בצורה חלקה.

2. סדרי עדיפויות – בעלי השמחה הם לרוב אנשים שאינם בעלי ניסיון בתכנון אירועים גדולים. איך נדע למה להקדיש תקציב כספי גדול יותר? איך נדע מה דורש יותר זמן טיפול? כאשר אתם אומרים למפיק האירועים מה התקציב שלכם ומה חשוב לכם בחתונה בסדר יורד – מהדבר החשוב ביותר והלאה, המפיק יודע, על סמך ניסיונו, איזה חלק מהתקציב להקדיש לכל דבר וכמה זמן יידרש לתכנן כל דבר. בנוסף, הוא ידע מה נמצא בטווח התקציב שלכם ויימנע מכם להתבלבל ולהתפזר בין שלל האפשרויות.

3. יחסי עבודה עם ספקים – במסגרת עבודתם, מכירים מפיקי אירועים ספקים רבים ומגוונים. ההיכרות הגדולה שלהם עם מגוון ספקים עוזרת להם להחליט מי הספק הטוב ביותר במסגרת התקציב שלכם, מי יעניק לכם שירות טוב ומי לא, וכמובן לוודא כי לא מנצלים אתכם במחירים מופקעים.

4. ניסיון – המפיקים יודעים מה המחיר הראוי לכל דבר, יימנעו מכם ליפול בפח בידי רמאים ואנשים לא מקצועיים, יודעים תמיד איזה שאלות לשאול ומה לדרוש מכל ספק ובנוסף, יודעים לתזמן את יום החתונה כדי שתספיקו הכול ולא תהיו בלחץ.

5. מקומות מסוימים דורשים מפיק – בעולם וגם בארץ, גוברת המגמה של מלונות ולוקיישנים מסוימים לדרוש מכם מפיק אירועים מולו יוכלו לעבוד בצורה מסודרת. מקומות מסוימים אף מציעים מתאם חתונות משלהם, אך זכרו כי מתאם החתונות מחויב קודם כל למקום ורק לאחר מכן לצרכים ולבקשות שלכם.

6. שפיות – תכנון של חתונה ידוע כתקופה לחוצה עם הכנות מטורפות ולוח זמנים צפוף. בנוסף, יש לכם התחייבויות קודמות כמו עבודה, חדר כושר או לימודים. עם מפיק אירועים אתם יודעים שיש מי שדואג לכל דבר, אדם שזמין עבורכם ולשאלותיכם תמיד וייתן מענה על בעיה שלא תצוץ בדרך, כך שתוכלו להמשיך לנהל את חייכם בצורה שגרתית.

7. מיקוד – מפלס ההתרגשות לקראת החתונה הולך ועולה. דברים שתכננתם בהתחלה ישתנו ככל שתתקרבו ליום האירוע. תשומת ליבכם תיגרר אחר כל פרט קטן שיעורר את סקרנותכם והתלהבותכם ואתם עלולים מהר מאוד לתכנן אירוע רווי פרטים, עמוס ולא מאורגן. מפיק האירוע ימקד אתכם במטרה ובחזון שלכם ויעזור לכם להבחין מה חשוב באמת ומה מעורר את התרגשותכם באופן לא רציונלי.

8. ראש שקט – ביום החתונה, לפני הטקס, בוודאי תרצו להירגע ולנוח עם הוריכם בחדר המנוחה, אולי תרצו לשמוע כי הכול פועל כמתוכנן ואין תקלות, אך בטח שלא תרצו לשוחח בטלפון עם ספקים שאיחרו להגיע או עם בעל האולם שסיפק מפיות לא בצבע שביקשתם. מפיק האירועים ידאג לכך שלפני הטקס אתם תשבו בחדר המנוחה עם ראש שקט וכוס שמפנייה. לכל שאר הפרטים הוא ידאג בעצמו ורק יעדכן אתכם כי הכול מתנהל כרגיל והגיע הזמן לצעוד לעבר החופה.

9. שובר שוויון – פעמים רבות החתן והכלה לא מצליחים להחליט בנוגע לפרטים רבים הנוגעים לחתונה. לעיתים אף מתפתחים וויכוחים וריבים מיותרים סביב החלטות קטנות ושוליות. מפיק האירוע ייעץ לכם ויעזור לכם להגיע לעמק השווה ואף ישמש כשובר השוויון במקרה הצורך.

10. כנות – עם מפיק אירועים מקצועי אתם יכולים להיות בטוחים שכל שאלה שלכם תיענה בכנות ובאופן מקצועי כך שיהיו לכם את כל הכלים בכדי לקבל החלטות. כך ההחלטה תהיה מושכלת ותוכלו להתפנות לסוגיה הבאה שדורשת מענה. אתם לא צריכים מישהו שיסתיר מכם מידע מחשש לרגשותיכם או מכל סיבה אחרת. אתם צריכים מישהו שיגיד לכם את האמת כי בסופו של דבר, אתם יודעים הכי טוב מה דרוש לכם.

לסיכום, סיבות להשכרת שירותי הפקה הן רבות ומגוונות, אין ספק כי מפיק אירועים ימנע מכם נזק נפשי, רגשי וכלכלי ויעזור לכם לעבור את התקופה הזו על הצד הטוב ביותר. בתכנון של אירוע המביא עמו התרגשות כל כך גדולה, אתם תצטרכו לצדכם מישהו שייקח אחריות מקצועית על האירוע שלכם ויהיה רציונלי והגיוני בזמן שלכם יהיה קשה לעשות זאת. מישהו שידע לפעול לטובתכם מול הספקים, להרגיע אתכם כאשר אתם חוששים להיבטים שונים באירוע, להבטיח שתקבלו את השירות הטוב ביותר בתקציב שלכם, לדאוג שהאירוע שלכם יעבור בצורה חלקה ויהיה בלתי נשכח וכל זאת, מבלי שתצאו מדעתכם.

זוהי בדיוק עבודתו של מפיק האירועים. ואם כבר אמרנו מפיק אירועים, בפרפקט אוונטס יפיקו לכם את אירוע החלומות שלכם. לפרפקט אוונטס, בהנהלתה של חני שוורץ, צוות עובדים מקצועיים ומסורים שעומדים בסטנדרטים גבוהים של שירות, אחריות ותודעת הלקוח. חני שוורץ, בעלת ניסיון רב בתחום הפקות האירועים, תדריך אתכם מההתחלה ועד אחרון האורחים.

השאר תגובה